ثبت نام

فرم ثبت نام

نام و نام خانوادگی  

تلفن همراه    

استان محل سکونت (اختیاری)

شهرستان محل سکونت (اختیاری)

آدرس محل سکونت (اختیاری)

کد پستی (اختیاری)  

آدرس ایمیل (اختیاری)  

کلمه عبور    

تکرار کلمه عبور    

حفظ حریم کاربری

به فروشگاه گلد اسپرت خوش آمدید.با سپاس از شما برای  بازدید وخرید از این وب سایت.

شاید برای ما نیز مانند شما خوش آیند نباشد که برای استفاده از امکانات واطلاعات یک وب سایت حتما تقاضای درج اطلاعات وثبت نام گردد.برای استفاده از وب سایت گلد اسپرت نیاز به ثبت نام ودرج هیچ نوع اطلاعاتی نمی باشد. اما زمانی که هدف خرید یک کالا باشد مساله کاملا متفاوت خواهد بود. یک فروشگاه  باید بداند که کالا را به چه کسی می خواد تحویل دهد .مراحل  ارسال وتحویل کالا باید قابل پیگیری بوده  وکالا می بایست با سلامت و امنیت به دست خریدار برسد.لذا خواهشمندیم بیانه حفظ حریم شخصی مشتریان را مطالعه نموده تا از حفظ اطلاعات شخصی وحریم خصوصی خود توسط ما اطمینان خاطر کسب نمائید.


بیانیه حفظ حریم شخص مشتری

ما اهمیت زیادی برای حفاظت از اطلاعات شخصی شما قائل هستیم.مشخصات شما محرمانه تلقی می شود.ما انهارا نه منتشرخواهیم کرد ونه در اختیار دیگران خواهیم گذاشت.برای استفاده از وب سایت گلد اسپرت احتیاجی به ثبت نام نیست.اما اگر قصد خرید کالای را دارید برای اطمینان ازدریافت توسط شما وپیگیری از کیفیت ونوع مرسوله ناگزیر از دریافت  اطلاعات لازمی مانند نام ونام خانوادگی ،ادرس ،کدپستی ،ایمیل وشماره تلفن شما هستیم اما این اطمینان را به شما می دهیم که از این اطلاعات به شدت مراقبت خواهیم کرد.دیگر مشتریان نیز این اطلاعات را مشاهده نخواهند کرد. در واقع اگر در سایت گلد اسپرت حساب کاربری ایجادنمایید ومحصولات ما را سفارش دهید وخریداری نمایید در این صورت برخی مشخصات شما در اختیارما قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است تنها شخصی که به مشخصات شما در گروه ما دسترسی دارد مدیرسایت بوده وحتی دیگر کارکنان نیز نمی توانند به این اطلاعات دسترسی داشته باشند.
توجه داشته باشید که ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۷۷۶۸  تنها شماره‌ای است که گلداسپرت از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان گلداسپرت، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام گلداسپرت است و  صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@goldsport.ir اطلاع دهید. همچنین این شماره‌، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه گلداسپرت را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.
حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. گلداسپرت هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.
اگر از ارسال واطلاع از محصولات جدید ،تخفیفات وخبرنامه ها توسط ما از طریق ایمیل ویا پیامک رسمی وابسته به فروشگاه گلد اسپرت را نمی پسندید نگران نباشید،کافیست در بخش تماس با ما سایت ،مارا مطلع کرده تا ما شماره تماس وایمیل شما را از لیست حذف نمائیم.اگر چه مطمئن باشید سیاست ما ایجاد مزاحمت گاه و بیگاه برای شما نیست.
 تنها مرجع رسمی موردتایید برای ارتباط با شما پایگاه رسمی این سایت یعنی www.goldsport.ir ویا ایمیل های info@goldsport.ir  وتنها شماره تلفن های که در سایت درج گردیده است می باشد.ما باهیچ روش دیگری با شما تماس نخواهیم گرفت.برای تماس با ما نیز فقط آدرس ایمیل وشماره تلفن های در بخش تماس با ما ذکر شد ه است مجاز می باشد.
تغییرات در بیانیه حفظ سیاست محرمانگی اطلاعات:

ما این حق را برای خود محفوظ می دانیم که این بیانیه را ویرایش نموده وتغییرات خود را اعمال نماییم.در این شرایط شما موظف هستید که اخرین تغییرات ما در این بیانیه را از طریق وب سایت مشاهده نموده واز آن مطلع شوید.

گلداسپرت برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

با تشکر.امیدواریم که خدمتگذار شایسته ای برای شما باشیم.فروشگاه گلداسپرت