درباره ما

                                                    

                                                     
صاحب امتیاز: مریم فرهادیان

تلفن: 07138232892  موبایل 09173220484

ایمیل:info@goldsport.ir

شیراز- بلوار امیر کبیر- بلوارکاج - کوچه 2- پلاک15 -کد پستی7185716719   

فروشگاه گلد اسپرت:

از آنجایی که  شاید اطلاع از آخرین مدل های محصولات ورزشی،امکان مقایسه ،تهیه و خرید کالای اورجینال با قیمت مناسب ، برای تمامی هموطنان عزیزمخصوصا عزیزانی که در نقاط دور از مراکز استانها و حتی بعضی از شهر های بزرگ کشور زندگی می کنند میسر نبوده و یا متحمل طی کردن مسافت های طولانی و صرف هزینه های گزاف باشد،لذا فروشگاه اینترنتی گلد اسپرت با درک این دغدغه  و با هدف ارائه جدیدترین و متنوع ترین کتانی های اورجینال رشته های ورزش والیبال ،هندبال  و...با مناسب ترین قیمت ها در قالب یک فروشگاه اینترنتی امن ،و با ابزاری مناسب جهت خریدی آسان و مطمئن دایر گردیده است.

حمایتی که شما مشتریان عزیز در پی تاسیس این فروشگاه از ما  نمودید، مارا بر آن داشت که جهت ارائه خدماتی بهتر، فروشگاه خود را بیشتر به تجهیزات وکالاهای مورد نیاز شما مشتریان عزیز مجهز کنیم. ما بیشترین تلاش خود را خواهیم نمود تا با عقد قرارداد با بزرگترین و معتبرترین عرضه کنندگان این دست کالاهای اورجینال، اطمینان و احساس خرید از یک فروشگاه تخصصی معتبر را با مناسب ترین قیمت ،صرف کوتاه ترین زمان و  کمترین هزینه رابا ما تجربه نمایید.

ما ابدا ادعا نمی کنیم که اولین ،بهترین وبزرگترین فروشگاه موجودهستیم . اما با سوابق و تجارب ورزشی و همچنین علاقه و توجه وافر تاسیس کنندگان و گردانندگان این فروشگاه به  محصولات برند های بزرگ دنیای ورزش و اطلاع از ویژگی و خصوصیات هرکالای که عرضه می گردد  توانسته ایم مجموعه ای از بهترین ها را فراهم آورده که در کنار ارائه مشتاقانه مشاوره و راهنمایی در خرید ،می تواندراهکاری مطمئن برای انتخاب عالی ترین گزینه برای شما عزیزان باشد.

ما اهمیت ویژه ای برای مشتریان خود قائل هستیم .این فروشگاه در همه مراحل خرید حمایت کامل را از شما خواهد نمود.ابتدا با ارائه اطلاعات صحیح درخصوص اندازه، ویژگی وکاربرد هر کالا ،منصفانه ترین قیمت و سپس تضمین کیفیت و اصالت 100درصدکالا پس از دریافت.اگر به هر دلیلی کالای دریافت کرده را نپسندیده و یا در اصالت وکیفیت آن شک دارید،این فروشگاه برگشت وجه پرداختی را در اسرع وقت تضمین خواهد نمود.(مراجعه نمایید به بخش شرایط بازگرداندن کالا)

دریافت نماد اعتماد الکترونیک از بخش تجارت الکترونیک وزارت صنایع ومعدن گواهی است بر آنچه ادعا می نمایم و تضمینی تا شما با به آنچه که می خواهید براحتی دست پیدا کنید.

ارسال رایگان کالاهای خریداری شده ازطریق سرویس پست پیشتاز شرکت پست جمهوری اسلای ایران امنیت صحصیح وسالم رسیدن محموله شما را تضمین خواهد نمود.

از طریق راه های تماسی که در بخش تماس با ما سایت معرفی گردیده در هر لحظه با دل وجان پاسخگوی سوالات شما هموطنان خواهیم بود.حتی اگر قصد خرید ندارید با ما تماس گرفته تا شاید اندک تجربه دست اندرکاران این مجموعه مساعدتی در انتخاب بهترین گزینه برای شما شود. ویا اینکه ما از تجارب گرانبهای شما در انتخاب و خرید کالاهای آینده خود نهایت بهره ببریم. لطفا ما را با ثبت نظرات وپیشنهاد خود در ارائه خدماتی متمایز یاری نمایید.

مدیریت فروشگاه گلد اسپرت