کاهش ریسک خرید

تضمین اصالت کالا:

شاید شما نیز از اون دسته مشتریانی باشید که قیمت کفش یا دیگر محصولات ما نظرتون راجلب کرده اما خیلی برایتان آسان نیست که به ما وکیفیت کالاهامون اعتماد کنید. این یک امرطبیعیست.ما نیز آنچه را که نیاز داریم به راحتی از فروشگاه های اینترنتی تهیه نمی کنیم در واقع نبایست به هر فروشگاه اینترنتی اعتماد کرد همانگونه که شما هم نیز به هر فروشگاهی دراطرافتان اعتماد نخواهیدکرد. اما راهکار چیست ؟

آیا باید قید یک خرید موفق را زد و مثلا کفش مورد نیازمان را با قیمتی گزاف تهیه کرد یا روشی های برای کاهش ریسک خرید های اینترنتی نیز موجود می باشد.مسلما فروشگاهای اینترنتی  معتبرنیز مانند هر فروشگاه دیگری زیرنظر واحد های مربوطه دولتی کنترل وبازرسی می شوند. دارا بودن نشان اعتمادالکترونیکی که از سوی بخش تجارت الکترونیک وزارت صنایع ومعادن وتجارت به کسب وکارهای آنلاین معتبر ارائه می شود شاید مهمترین فاکتور تشخیص صلاحیت یک فروشگاه اینترنتی باشد.فروشگاه گلد اسپرت با دارابودن این نشان دو ستاره ، تحویل آنچه را که ادعا می کند به شما تضمین خواهد کرد.شما با کلیک کردن بر روی این نشان در صفحه اصلی می توانید از اصالت آن اطمینان حاصل نموده و مشخصات کامل صاحب امتیاز سایت به همراه شماره های تماس و آدرس ها مشاهده نمایید.

 

- امنیت در پرداخت الکترونیکی وجه و محافظت از اطلاعات کارت بانکی شما:

به منظور حفاظت و مراقبت ازاطلاعات کارت های بانکی شما   وایجاد فضایی کاملا امن به منظور پرداخت وجه کالای موردنظرتان ، وب سایت فروشگاه گلد اسپرت مجهز به گواهینامه معتبر SSL می باشد که برای آشنایی بیشتر با این گواهینامه و ویژگی های آن  لطفا مطالب زیر را به دقت مطالعه فرمایید:

گواهینامه بین المللی SSL (Authenticated SSL Certificates)، یک پروتکل امنیتی استاندارد است و گواهینامه آن توسط چند شرکت معتبر و خاص به وب سایت ها داده می شود. از این پروتکل معمولاً در امن کردن پروتکل های آسیب پذیری مانند LDAP، IMAP و HTTP استفاده می شود.

در واقع SSL، اطلاعاتی که در بستر نا امن اینترنت بین کاربران و سایت های مورد استفاده، جا به جا می شود را توسط الگوریتم های پیشرفته رمزنگاری میکند. این رمز نگاری به گونه ای است که اگر هکر ها در بین راه به اطلاعات دسترسی پیدا کردند، نتوانند اطلاعات اصلی را ببینند.

گواهینامه SSL ، یک گواهینامه رسمی معتبر و به این معنی است که کاربران می توانند با اطمینان اطلاعات را به صورت محرمانه ردو بدل نمایند. یک سرور ایمن واقعی، سروری است که گواهینامه SSL داشته باشد.

وقتی بازدید کنندگان به وب سایتهایی متصل میشوند که با گواهینامه SSL ایمنی شده اند، یک علامت قفل بسته شده و عبارت https:// در  URL نمایش داده خواهد شد.

بعنوان مثال استفاده از SSL در ایمیل ها، این امکان را برای گیرنده پیام الکترونیکی فراهم میکند تا از ماهیت فرستنده و صحت اطلاعات دریافت شده اطمینان حاصل نماید.

 

-درگاه پرداخت بانکی معتبر:

در گام بعدی اتصال بخش سیستم پرداخت سایت به یک درگاه معتبر بانکی کشورمی تواند نشان از عملکرد صحیح واصولی یک سایت باشد.اخذ نماداعتمادملی الکترونیکی پیش شرط الزامی تخصصیص درگاه پرداخت بانکی می باشدبانکها هنگام افتتاح این گونه حساب ها مشخصات کامل صاحب امتیاز را کسب واعتبار سنجی می نمایند..این فروشگاه درگاه بانکی به پرداخت بانک ملت را انتخاب نموده که یکی از معتبرترین وامن ترین درگاه های بانکی پرداخت الکترونیکی در کشور می باشد. عملیات محافظت و مراقبت از اطلاعات کارت های بانکی شما توسط این درگاه و به روش خودشان صورت می پذیرد و امکان هر نوع سواستفاده از آن غیر ممکن می باشد

 

- علاقه و تلاش تیم فروشگاهی گلد اسپرت برای جلب رضایت شما وایجاد محیطی امن برای تجربه یک خرید رضایت بخش :

طراحی مناسب سایت،درج دقیق نشانی محل کسب وکاربه همراه شماره تلفن ثابت ،وابسته بودن سایت به یک فروشگاه حقیقی معتبر،ارائه مشخصات فنی وعلمی کالا ،بیان صادقانه کیفیت محصول ودوری از بزرگنمایی درتوصیف کالا را می توان نشانه های از اعتبار یک فروشگاه آنلاین باشد. فروشگاه اینترنتی گلد اسپرت با دارا بودن فاکتور های بیان گردیده این اطمینان را به شما خواهد داد که از یک کسب وکار معتبر بازدید می کنید.

 

بی شک برقراری ارتباط کلامی نیز می تواند یکی از فاکتور های محک زدن  اعتبار یک کسب وکار باشد.اطلاعاتی که در صفحات مشخصات فنی یک کالا یا کفش درج می گردد هیچ گاه نمی تواند حق مطلب را کامل ادا کند .بنابراین شما می توانید با تماس با کارشناسان فروش ما اطلاعات مفیدی را در خصوص کیفیت وویژگی های یک کالا یا کسب نمایید .ما کفشی را که مناسب شماست پیشنهاد خواهیم کرد تا بتوانید خرید خوبی داشته واز صرف هزینه های اضافی پرهیز نمائید.حال انتخاب با شماست.انتخاب وعقیده ای که کاملا مورد احترام ماست. شما می توانید قید یک خرید موفق همراه با قیمت مناسب را زده و به عنوان مثال کتانی والیبال اسیکس مورد نظرتان را با قیمتی نسبتا گران  تهیه کرده و یا با اعتماد به ما ضمن برخوداری از مزایای خرید اینترنتی از سایت به همراه تحویل سریع ورایگان بهای قابل توجه کمتری برای کتانی مورد علاقتون بپردازید.

با تشکر فروشگاه گلد اسپرت